Auktioner Övrigt Färglitografi av Helmtrud Nyström

Bilder Färglitografi av Helmtrud Nyström

Färglitografi av Helmtrud Nyström

Värdering: 400 SEK

Signerad, numrerad 25/125.
Titel "Min hjälte"

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111