Auktioner Övrigt Färglitografi av Brittmarie Sundström

Bilder Färglitografi av Brittmarie Sundström

Färglitografi av Brittmarie Sundström

100 SEK

Värdering: 400 SEK

Signerad, numrerad EA.
Titel "Hawaii"

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111