Auktioner Övrigt Färglitografi av Jörgen Fogelquist

Bilder Färglitografi av Jörgen Fogelquist

Färglitografi av Jörgen Fogelquist

Värdering: 300 SEK

Färglitografi av Jörgen Fogelquist.
Signerad, numrerad 137/160.

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111