Auktioner Övrigt Färgetsning av Helmtrud Nyström

Bilder Färgetsning av Helmtrud Nyström

Färgetsning av Helmtrud Nyström

Värdering: 300 SEK

Signerad, numrerad 11/165.

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111