Auktioner Övrigt Färgetsning av Patrick Jannin-Oms -"Singing in the Rain"

Bilder Färgetsning av Patrick Jannin-Oms -"Singing in the Rain"

Färgetsning av Patrick Jannin-Oms -"Singing in the Rain"

300 SEK

Värdering: 800 SEK

Färgetsning av Patrick Jannin-Oms. Signerad, numrerad 26/60.
Titulerad "Singing in the rain"

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111