Bilder BYGGSÅG, Micor AB, 380V. H: 80x 92x 72cm (slitage, skador, rost)
BYGGSÅG, Micor AB, 380V. H: 80x 92x 72cm (slitage, skador, rost)
Värdering
2 000 SEK