Auktioner BYGGSÅG, Micor AB, 380V. H: 80x 92x 72cm (slitage, skador, rost)

Bilder BYGGSÅG, Micor AB, 380V. H: 80x 92x 72cm (slitage, skador, rost)

BYGGSÅG, Micor AB, 380V. H: 80x 92x 72cm (slitage, skador, rost)

125 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona