Bilder STOLAR ett par, Thonet-stil, tidigt 1900-tal. slitage, ställvis sprickor, märken.
STOLAR ett par, Thonet-stil, tidigt 1900-tal. slitage, ställvis sprickor, märken.
1 750 SEK