Auktioner MATBORD fanerat i teak, 1960/70-tal. H: 74cm Dia: 105cm Iläggsskivor: 35cm/st. märken, fläckar.

Bilder MATBORD fanerat i teak, 1960/70-tal. H: 74cm Dia: 105cm Iläggsskivor: 35cm/st. märken, fläckar.

MATBORD fanerat i teak, 1960/70-tal. H: 74cm Dia: 105cm Iläggsskivor: 35cm/st. märken, fläckar.

1200 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28