Auktioner MATBORD fanerat i teak, 1960/70-tal. H: 74cm Dia: 105cm Iläggsskivor: 35cm/st. märken, fläckar.
Bilder MATBORD fanerat i teak, 1960/70-tal. H: 74cm Dia: 105cm Iläggsskivor: 35cm/st. märken, fläckar.
MATBORD fanerat i teak, 1960/70-tal. H: 74cm Dia: 105cm Iläggsskivor: 35cm/st. märken, fläckar.
Värdering
2 000 SEK