Auktioner SKRIVSKÅP med vitrinöverdel, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, 2 delar. H:191x 76x 46cm. Bruksslitage, märken, färgbortfall, nyckel saknas.

Bilder SKRIVSKÅP med vitrinöverdel, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, 2 delar. H:191x 76x 46cm. Bruksslitage, märken, färgbortfall, nyckel saknas.

SKRIVSKÅP med vitrinöverdel, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, 2 delar. H:191x 76x 46cm. Bruksslitage, märken, färgbortfall, nyckel saknas.

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28