Auktioner SKRIVSKÅP med vitrinöverdel, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, 2 delar. H:191x 76x 46cm. Bruksslitage, märken, färgbortfall, nyckel saknas.
Bilder SKRIVSKÅP med vitrinöverdel, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, 2 delar. H:191x 76x 46cm. Bruksslitage, märken, färgbortfall, nyckel saknas.
SKRIVSKÅP med vitrinöverdel, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, 2 delar. H:191x 76x 46cm. Bruksslitage, märken, färgbortfall, nyckel saknas.
Värdering
2 000 SEK