Auktioner VÄGGUR nyrenässans 18/1900-tal. 43x125cm. slitage, ställvis sprickor

Bilder VÄGGUR nyrenässans 18/1900-tal. 43x125cm. slitage, ställvis sprickor

VÄGGUR nyrenässans 18/1900-tal. 43x125cm. slitage, ställvis sprickor

70 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28