Bilder ETSNINGSPRESS, Shin Nihon Zokei, Japan, 1900-tal, valsbredd: 40cm (bruksslitage)
ETSNINGSPRESS, Shin Nihon Zokei, Japan, 1900-tal, valsbredd: 40cm (bruksslitage)
1 400 SEK