Auktioner HYLLSYSTEM med skåp, teak, "Veggen De Luxe", Torbjörn Afdal, Ringerike Möbel & Trevarefabrik, Bruksbo, väggmonteras, skåp H: 40x 88x 31cm/st (slitage, skador förekommer)
Bilder HYLLSYSTEM med skåp, teak, "Veggen De Luxe", Torbjörn Afdal, Ringerike Möbel & Trevarefabrik, Bruksbo, väggmonteras, skåp H: 40x 88x 31cm/st (slitage, skador förekommer)
HYLLSYSTEM med skåp, teak, "Veggen De Luxe", Torbjörn Afdal, Ringerike Möbel & Trevarefabrik, Bruksbo, väggmonteras, skåp H: 40x 88x 31cm/st (slitage, skador förekommer)
Värdering
2 000 SEK