Auktioner HYLLSYSTEM med skåp, teak, "Veggen De Luxe", Torbjörn Afdal, Ringerike Möbel & Trevarefabrik, Bruksbo, väggmonteras, skåp H: 40x 88x 31cm/st (slitage, skador förekommer)

Bilder HYLLSYSTEM med skåp, teak, "Veggen De Luxe", Torbjörn Afdal, Ringerike Möbel & Trevarefabrik, Bruksbo, väggmonteras, skåp H: 40x 88x 31cm/st (slitage, skador förekommer)

HYLLSYSTEM med skåp, teak, "Veggen De Luxe", Torbjörn Afdal, Ringerike Möbel & Trevarefabrik, Bruksbo, väggmonteras, skåp H: 40x 88x 31cm/st (slitage, skador förekommer)

200 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona