Auktioner VITRINSKÅP, 1900-tal, H: 198x 98x 45cm (bruksslitage, mindre skador förekommer)

Bilder VITRINSKÅP, 1900-tal, H: 198x 98x 45cm (bruksslitage, mindre skador förekommer)

VITRINSKÅP, 1900-tal, H: 198x 98x 45cm (bruksslitage, mindre skador förekommer)

60 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona