Bilder VITRINSKÅP, 1900-tal, H: 198x 98x 45cm (bruksslitage, mindre skador förekommer)
VITRINSKÅP, 1900-tal, H: 198x 98x 45cm (bruksslitage, mindre skador förekommer)
Värdering
2 000 SEK