Bilder DRAGSPEL Granesso, knappdragspel. (slitage, skador, fläckar, märken ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas)
DRAGSPEL Granesso, knappdragspel. (slitage, skador, fläckar, märken ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas)
Värdering
2 000 SEK