Bilder DRAGSPEL Hagström 773, knappdragspel. (bruksslitage, märken, fläckar, skador förekommer, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas)
DRAGSPEL Hagström 773, knappdragspel. (bruksslitage, märken, fläckar, skador förekommer, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas)
Värdering
2 000 SEK