Auktioner KÖKSSKÅP med skjutdörrar, 1900-talets mitt, H: 50x 140x 35cm (bruksslitage)

Bilder KÖKSSKÅP med skjutdörrar, 1900-talets mitt, H: 50x 140x 35cm (bruksslitage)

KÖKSSKÅP med skjutdörrar, 1900-talets mitt, H: 50x 140x 35cm (bruksslitage)

125 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona