Bilder KÖKSSKÅP med skjutdörrar, 1900-talets mitt, H: 50x 140x 35cm (bruksslitage)
KÖKSSKÅP med skjutdörrar, 1900-talets mitt, H: 50x 140x 35cm (bruksslitage)
Värdering
2 000 SEK