Auktioner STEGPALL Awab 1900-talets andra hälft. Höjd: 59cm. slitage

Bilder STEGPALL Awab 1900-talets andra hälft. Höjd: 59cm. slitage

STEGPALL Awab 1900-talets andra hälft. Höjd: 59cm. slitage

125 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28