Bilder GOLVLAMPA 1900-talets mitt. Höjd: 163cm. skador på 1st lampskärm.
GOLVLAMPA 1900-talets mitt. Höjd: 163cm. skador på 1st lampskärm.
Värdering
2 000 SEK