Auktioner Belysning GOLVLAMPA 1900-talets mitt. Höjd: 163cm. skador på 1st lampskärm.

Bilder GOLVLAMPA 1900-talets mitt. Höjd: 163cm. skador på 1st lampskärm.

GOLVLAMPA 1900-talets mitt. Höjd: 163cm. skador på 1st lampskärm.

600 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28