Auktioner SKULPTUR, trä, signerad K-G, 1900-tal

Bilder SKULPTUR, trä, signerad K-G, 1900-tal

SKULPTUR, trä, signerad K-G, 1900-tal

4 timmar 43 minuter

2026-01-22 18:52

Värdering: 300 SEK

Häst, höjd 38 cm

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar