Auktioner SERVERINGSFAT, porslin, 1900-talets första hälft

Bilder SERVERINGSFAT, porslin, 1900-talets första hälft

SERVERINGSFAT, porslin, 1900-talets första hälft

4 timmar 29 minuter

2026-01-22 18:36

200 SEK

Värdering: 300 SEK

Förgylld dekor samt dekor av blommor och bladverk, längd ca 31 cm

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar