Bilder SERVERINGSFAT, porslin, 1900-talets första hälft
SERVERINGSFAT, porslin, 1900-talets första hälft
Förgylld dekor samt dekor av blommor och bladverk, längd ca 31 cm
3 timmar
800 SEK