Bilder ERLAND CULLBERG (1931-2012), olja på duk, signerad
ERLAND CULLBERG (1931-2012), olja på duk, signerad
Kvinna med rosa hår, ca 91 x 65, tot inkl ram ca 95 x 70 cm
1 400 SEK