Auktioner ERLAND CULLBERG (1931-2012), olja på duk, signerad

Bilder ERLAND CULLBERG (1931-2012), olja på duk, signerad

ERLAND CULLBERG (1931-2012), olja på duk, signerad

23 timmar 13 minuter

2026-01-17 18:02

850 SEK

Värdering: 7 000 SEK

Kvinna med rosa hår, ca 91 x 65, tot inkl ram ca 95 x 70 cm