Auktioner Keramik & Porslin ÅSA LINDSTRÖM. 4 Delar uppläggningsfat. "OPERA", Rörstrand.

Bilder ÅSA LINDSTRÖM. 4 Delar uppläggningsfat. "OPERA", Rörstrand.

ÅSA LINDSTRÖM. 4 Delar uppläggningsfat. "OPERA", Rörstrand.

100 SEK

Värdering: - SEK

Största fatet har nagg.
Övrigt bruksslitage, färgbortfall.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902