Bilder ÅSA LINDSTRÖM. 4 Delar uppläggningsfat. "OPERA", Rörstrand.
ÅSA LINDSTRÖM. 4 Delar uppläggningsfat. "OPERA", Rörstrand.
Största fatet har nagg.
Övrigt bruksslitage, färgbortfall.
200 SEK
1 400 SEK