Bilder Högtalare. Ett par, JVC SP-X770BKE.
Högtalare. Ett par, JVC SP-X770BKE.
Mäter ca: 75cm höga & 25x28cm.
Fungerar enligt inlämnaren.
Bruksslitage, repor, märken.
200 SEK
1 400 SEK