Auktioner Övrigt INGRID DESSAU "RÖLLAKANMATTA"

Bilder INGRID DESSAU "RÖLLAKANMATTA"

INGRID DESSAU "RÖLLAKANMATTA"

50 SEK

Värdering: - SEK

Signerad, 234x165 cm, Bruksslitage, ställvis fläckar. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina