Bilder DOROTHY CLOUGH "AFRIKANSKA" UPSALA-EKEBY
DOROTHY CLOUGH "AFRIKANSKA" UPSALA-EKEBY
Lergods, signerad, 1st fot med nagg (se bilder), höjd 25,5 cm. (vån3)