Auktioner DOROTHY CLOUGH "AFRIKANSKA" UPSALA-EKEBY

Bilder DOROTHY CLOUGH "AFRIKANSKA" UPSALA-EKEBY

DOROTHY CLOUGH "AFRIKANSKA" UPSALA-EKEBY

50 SEK

Värdering: - SEK

Lergods, signerad, 1st fot med nagg (se bilder), höjd 25,5 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

350 SEK