Auktioner Övrigt STÖRRE TRANSPORTVAGN/TRALLA

Bilder STÖRRE TRANSPORTVAGN/TRALLA

STÖRRE TRANSPORTVAGN/TRALLA

250 SEK

Värdering: - SEK

2000-tal, bruksslitage, höjd 15 cm, längd 120 cm, bredd 60 cm. (vån2)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

350 SEK