Auktioner Övrigt AEG BORDSGRILL "RETRO"

Bilder AEG BORDSGRILL "RETRO"

AEG BORDSGRILL "RETRO"

0 SEK

Värdering: - SEK

1960-tal, åldersrelaterat slitage, ej testad då sladd saknas (ingen garanti lämnas), H.32, B.47, Dj.29 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina