Bilder AEG BORDSGRILL "RETRO"
AEG BORDSGRILL "RETRO"
1960-tal, åldersrelaterat slitage, ej testad då sladd saknas (ingen garanti lämnas), H.32, B.47, Dj.29 cm. (vån3)