Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
Blandteknik, Restaurang & Café "Gustav Adolf", Malmö, signerad Aida samt daterad -96, 72x102 cm. (vån1)