Auktioner OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

0 SEK

Värdering: - SEK

Blandteknik, Restaurang & Café "Gustav Adolf", Malmö, signerad Aida samt daterad -96, 72x102 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

225 SEK