Auktioner OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

1 timme 52 minuter

2026-01-18 20:19

375 SEK

Värdering: - SEK

Olja på duk, "Naturscen", signerad samt daterad -35, ram 45x55,5 cm, bild 29x39,5 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina