Auktioner OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

1 timme 51 minuter

2026-01-18 20:28

750 SEK

Värdering: - SEK

Olja på duk, "Interiör", signerad Salm, ram 76x65 cm, bild 60x49 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

225 SEK