Auktioner Glas OLLE ALBERIUS "SKÅL" ORREFORS

Bilder OLLE ALBERIUS "SKÅL" ORREFORS

OLLE ALBERIUS "SKÅL" ORREFORS

1 timme 58 minuter

2026-01-18 21:00

150 SEK

Värdering: - SEK

Kristall, slipad dekor, signerad samt numrerad, höjd 11,5 cm, diameter mynning 16 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

19 timmar
19 timmar
19 timmar