Auktioner OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

1 timme 54 minuter

2026-01-18 21:33

550 SEK

Värdering: - SEK

Olja på duk, signerad, praktfull ram 79,5x99,5 cm, bild 49x69 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

18 timmar
18 timmar
18 timmar
18 timmar