Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Olja på duk, Edith Oldenburg von Sydow, efter Rembrandt,

Bilder Olja på duk, Edith Oldenburg von Sydow, efter Rembrandt,

Olja på duk, Edith Oldenburg von Sydow, efter Rembrandt,

100 SEK

Värdering: - SEK

efter rembrandt i nationalmuseum
3 st hål i duken samt tryckmärke
repor
77x91

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007