Bilder Olja på duk, Edith Oldenburg von Sydow, efter Rembrandt,
Olja på duk, Edith Oldenburg von Sydow, efter Rembrandt,
efter rembrandt i nationalmuseum
3 st hål i duken samt tryckmärke
repor
77x91
1 400 SEK