Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Olja på duk, signerad RM, oidentifierad konstnär

Bilder Olja på duk, signerad RM, oidentifierad konstnär

Olja på duk, signerad RM, oidentifierad konstnär

100 SEK

Värdering: - SEK

59x72
färgbortfall överkant

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007