Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Olja på duk, Gustav Lange, Vinterlandskap, signerad

Bilder Olja på duk, Gustav Lange, Vinterlandskap, signerad

Olja på duk, Gustav Lange, Vinterlandskap, signerad

2100 SEK

Värdering: - SEK

95x77
krackelering i olja
Skador på ram

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007