Auktioner SIDEBOARD fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:79x 160x 42cm (bruksslitage, fläckar på toppskiva förekommer, ett hyllplan i skåp saknas)
Bilder SIDEBOARD fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:79x 160x 42cm (bruksslitage, fläckar på toppskiva förekommer, ett hyllplan i skåp saknas)
SIDEBOARD fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:79x 160x 42cm (bruksslitage, fläckar på toppskiva förekommer, ett hyllplan i skåp saknas)
Värdering
2 000 SEK