Auktioner SIDEBOARD fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:79x 160x 42cm (bruksslitage, fläckar på toppskiva förekommer, ett hyllplan i skåp saknas)

Bilder SIDEBOARD fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:79x 160x 42cm (bruksslitage, fläckar på toppskiva förekommer, ett hyllplan i skåp saknas)

SIDEBOARD fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:79x 160x 42cm (bruksslitage, fläckar på toppskiva förekommer, ett hyllplan i skåp saknas)

1450 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona