Auktioner BYRÅ, 18-1900-tal, H: 111x 101x 49cm (slitage, beslag saknas, handtag saknas)

Bilder BYRÅ, 18-1900-tal, H: 111x 101x 49cm (slitage, beslag saknas, handtag saknas)

BYRÅ, 18-1900-tal, H: 111x 101x 49cm (slitage, beslag saknas, handtag saknas)

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona