Auktioner Musik DRAGSPEL med väska, Hagström "Junior de Luxe" (slitage, skador)

Bilder DRAGSPEL med väska, Hagström "Junior de Luxe" (slitage, skador)

DRAGSPEL med väska, Hagström "Junior de Luxe" (slitage, skador)

60 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona