Auktioner Övrigt Seriegrafi av Catharina Warme-Hellström

Bilder Seriegrafi av Catharina Warme-Hellström

Seriegrafi av Catharina Warme-Hellström

Värdering: 1 000 SEK

Signerad, numrerad 18/30
Titel "Vinden vänder 2"

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111