Bilder Skulpturer snidat trä
Skulpturer snidat trä
5 hästar av Gunnar Lunnevad, monogramsignerade , höjd 10-16 (samtliga med lagningar), 4 "gubbar" Nils Gunnarsson, monogramsignerade, höjd 12-17, björn signerad WH, höjd 7 (10)