Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Skulpturer snidat trä

Bilder Skulpturer snidat trä

Skulpturer snidat trä

0 SEK

Värdering: - SEK

5 hästar av Gunnar Lunnevad, monogramsignerade , höjd 10-16 (samtliga med lagningar), 4 "gubbar" Nils Gunnarsson, monogramsignerade, höjd 12-17, björn signerad WH, höjd 7 (10)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

11 timmar

45 000 SEK

11 timmar

3 200 SEK

11 timmar

11 timmar