Auktioner Övrigt Färglitografi av Carl-Fredrik Reuterswärd

Bilder Färglitografi av Carl-Fredrik Reuterswärd

Färglitografi av Carl-Fredrik Reuterswärd

300 SEK

Värdering: 500 SEK

Signerad, numrerad 28/90

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111