Auktioner Övrigt Färglitografi av Guy Roussille

Bilder Färglitografi av Guy Roussille

Färglitografi av Guy Roussille

Värdering: 400 SEK

Signerad, numrerad 60/100.
Titel "La Terre"

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111