Auktioner Övrigt Seriegrafi av Ulf Gripenholm

Bilder Seriegrafi av Ulf Gripenholm

Seriegrafi av Ulf Gripenholm

1600 SEK

Värdering: 6 000 SEK

Seriegrafi av Ulf Gripenholm
Signerad, numrerad 12/220.
Titel "Badare"

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111