Auktioner SKÄNK 1900 talets första hälft. H:93x 136x 30cm (slitage, fläckar, fanerskador förekommer)

Bilder SKÄNK 1900 talets första hälft. H:93x 136x 30cm (slitage, fläckar, fanerskador förekommer)

SKÄNK 1900 talets första hälft. H:93x 136x 30cm (slitage, fläckar, fanerskador förekommer)

60 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona