Auktioner SKÄNK 1900 talets första hälft. H:93x 136x 30cm (slitage, fläckar, fanerskador förekommer)
Bilder SKÄNK 1900 talets första hälft. H:93x 136x 30cm (slitage, fläckar, fanerskador förekommer)
SKÄNK 1900 talets första hälft. H:93x 136x 30cm (slitage, fläckar, fanerskador förekommer)
Värdering
2 000 SEK