Auktioner SIDEBOARD Art Deco, 1900 talets första hälft. H:75x 142x 48cm (bruksslitage, repor förekommer)

Bilder SIDEBOARD Art Deco, 1900 talets första hälft. H:75x 142x 48cm (bruksslitage, repor förekommer)

SIDEBOARD Art Deco, 1900 talets första hälft. H:75x 142x 48cm (bruksslitage, repor förekommer)

250 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona