Auktioner SIDEBOARD Art Deco, 1900 talets första hälft. H:75x 142x 48cm (bruksslitage, repor förekommer)
Bilder SIDEBOARD Art Deco, 1900 talets första hälft. H:75x 142x 48cm (bruksslitage, repor förekommer)
SIDEBOARD Art Deco, 1900 talets första hälft. H:75x 142x 48cm (bruksslitage, repor förekommer)
Värdering
2 000 SEK