Bilder TRAMPSYMASKIN, enbart bord, Husqvarna, H: 78x 92x 46cm (slitage, skador)
TRAMPSYMASKIN, enbart bord, Husqvarna, H: 78x 92x 46cm (slitage, skador)
Värdering
2 000 SEK