Auktioner Övrigt TRAMPSYMASKIN, enbart bord, Husqvarna, H: 78x 92x 46cm (slitage, skador)

Bilder TRAMPSYMASKIN, enbart bord, Husqvarna, H: 78x 92x 46cm (slitage, skador)

TRAMPSYMASKIN, enbart bord, Husqvarna, H: 78x 92x 46cm (slitage, skador)

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona