Bilder SKRIVBORD, 3 delar, 1900-talets andra hÀlft, H: 74x 150x 59cm (bruksslitage)
SKRIVBORD, 3 delar, 1900-talets andra hÀlft, H: 74x 150x 59cm (bruksslitage)
Ăstergötland
1 400 SEK
Ăstergötland