Bilder TAVLA Olle Rhönnstad, signerad, daterad -76, numrerad 8/30, etsning. 52x48cm rammått
TAVLA Olle Rhönnstad, signerad, daterad -76, numrerad 8/30, etsning. 52x48cm rammått
Värdering
2 000 SEK