Auktioner TAVLA Olle Rhönnstad, signerad, daterad -76, numrerad 8/30, etsning. 52x48cm rammått

Bilder TAVLA Olle Rhönnstad, signerad, daterad -76, numrerad 8/30, etsning. 52x48cm rammått

TAVLA Olle Rhönnstad, signerad, daterad -76, numrerad 8/30, etsning. 52x48cm rammått

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona