Auktioner Allmoge TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad R. Melcher, daterad 1952, olja på duk. 65x49cm bildytans mått

Bilder TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad R. Melcher, daterad 1952, olja på duk. 65x49cm bildytans mått

TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad R. Melcher, daterad 1952, olja på duk. 65x49cm bildytans mått

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona