Bilder TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad R. Melcher, daterad 1952, olja på duk. 65x49cm bildytans mått
TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad R. Melcher, daterad 1952, olja på duk. 65x49cm bildytans mått
Värdering
2 000 SEK