Bilder Owe Törnqvist, fotografi, med signatur, upplaga om 10/40
Owe Törnqvist, fotografi, med signatur, upplaga om 10/40
Signerad och numrerad 10/40. Inramad med belysning.
Värdering
2 000 SEK